Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Zatrudnienie na wolne stanowisko pracy pielęgniarka/pielęgniarz w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Słupsku w pełnym wymiarze etatu
2 Wyniki naboru na wolne stanowisko urzędnicze Inspektor w Dziale Administracyjno-Gospodarczym w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Słupsku w pełnym wymiarze etatu.
3 Klauzula informacyjna - dodatek elektryczny
4 Zatrudnienie na wolne stanowisko pracy ds. projektów w Dziale Analiz i Projektów w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Słupsku na czas zastępstwa nieobecnego pracownika.
5 Wyniki naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Zespole ds. Systemów Informatycznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku w pełnym wymiarze etatu
6 Wyniki naboru na wolne stanowisko pracy psycholog w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Słupsku.
7 Wyniki naboru na wolne stanowisko pracy wolne stanowisko pracy pielęgniarka/pielęgniarz w Dziale Usług Opiekuńczych i Specjalistycznych w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Słupsku w pełnym wymiarze etatu.
8 Wyniki naboru na stanowisko wychowawcy w Placówkach Socjalizacyjnych w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Słupsku w pełnym wymiarze etatu na czas zastępstwa nieobecnego pracownika
9 Wyniki naboru na stanowisko pracy ds. projektów w Dziale Analiz i Projektów w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Słupsku na czas zastępstwa nieobecnego pracownika.
10 Zarządzenie nr 62/2022 Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku z dnia 15 listopada 2022 r. w sprawie przeprowadzenia inwentaryzacji składników majątkowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku w 2022 r.